Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ

731 021 410

Najczęściej zadawane pytania

Pytania Podstawowe

Po wstępnej rozmowie oraz wycenie klient wysyła nam najpotrzebniejsze dane firmy, zdjęcia, opisy firmy oraz usług. My pod to przygotujemy strone, przesyłamy link podglądowy klientowi.
Robimy poprawki pod życzenie klienta. Wrzucamy pliki na hosting, podpinamy domene za darmo. Klient się tym nie przejmuje. Ważne wszystkich naszych klientów kierujemy na osobny hosting.
Z bezpieczeństwa, strona jest w pełni własnością klienta! Po zakończeniu prac uiszczeniu opłaty klient może zmienić hasło na swoim koncie i cieszyć się własną stroną.
Nasze strony są przyjazne środowisku google, dobrze się pozycjonują. Zależy to też czym zajmuję się firma. Im większa konkurencja w danej dziedzinie tym trudniejsze jest pozycjonowanie. Naszym klientom polecamy usługi google ads.
Czas realizacji jest bardzo krótki, czasami jest to tydzień. Im lepszy kontakt z klientem tym szybszy czas realizacji. ( Duże znaczenie ma oczekiwanie na przesłanie danych, zdjęć, opisu usług przez klienta)

Pytania o płatności

Oprócz zakupienia u nas usługi stworzenia strony internetowej lub sklepu, klient ponosi opłaty utrzymania strony. Są to niskie koszta domena na rok to koszt rzędu 23zł, a hostingu 120zł na rok.
Dzięki temu, że klient sam opłaca hosting i domene jest jedynyn właścicielem strony a nie dzierzawcą!